Nabídka pokojů

V Penzionu Apex Vám nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v moderně zařízených pokojích a apartmánech. Naše pokoje jsou navrženy s ohledem na nejvyšší pohodlí a komfort pro naše hosty. V nabídce máme dva jednolůžkové, čtyři dvoulůžkové pokoje a dva apartmány s kapacitou až čtyř lůžek. Každý pokoj je vybaven veškerým nutným zařízením pro příjemný pobyt včetně vlastní koupelny s WC a sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou světlé, prostorné a vkusně zařízené, abyste se u nás cítili jako doma.

Kromě toho každý z našich pokojů a apartmánů je vybaven moderní a prostornou koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením a LED televizí s možností sledování televizních programů. V celém objektu je také k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení, aby si naši hosté mohli vychutnat pohodlné a bezproblémové připojení k internetu.

Penzion Apex Koupelna

Hosté mohou volně využívat plně vybavenou kuchyň s troubou, varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a ledničkou. Využít mohou také bezplatnou nabídku teplých nápojů – káva a čaj. Součástí kuchyňky je prostorná jídelna.

Penzion Apex Kuchyň

Parkování: Možnost využití bezplatného veřejného parkoviště přímo před Penzionem

Stravování: Není poskytováno.
Hostům je k dispozici plně vybavená kuchyň s jídelnou

Další služby: Wi-Fi zdarma

Ubytování je hotelového typu (čisté ložní prádlo, ručníky, toaletní papír, mýdlo zahrnuto v ceně)